Денис Силантьев: "Я, как представитель Радикальной партии Олег Ляшко , ..."

Денис Силантьев в facebook:

Я, как представитель Радикальной партии Олег Ляшко , а также многие мои однопартийцы не раз акцентировали внимание на неграмотности и недоработанности новой медицинской реформы. Я заявлял о том, что считаю абсолютно неуместной ту спешку, которую устроили с ее принятием. Поэтому хочу призвать всех граждан нашей страны не верить той лживой информации, которая часто поступает в сторону нашей партии от людей, не дорожащих ничем, кроме своих кресел! Об этом сообщает agregator.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТИМОШЕНКО і БРЕХНЯ - сестри-близнючки!!!

У Жовкві на Львівщині на зустрічі з людьми Тимошенко заявила, що Радикальна партія голосувала за урядову медреформу. Як ... треба зневажати українців, щоб так принижувати їх цинічною брехнею! Кожен у цьому може переконатися, ознайомившись із результатами голосування. Наша команда єдина, яка навіть блокувала парламентську трибуну, протестуючи проти кнопкодавства депутатів за так звану медоеформу.

У політиці, як і в житті, має бути здорова конкуренція, і я це вітаю. Але у садистському бажанні дорватися до влади Юлія Тимошенко не гребує найбруднішими прийомами. Цинічна брехня, постійні зради, найнеприродніші союзи з Путіним, Януковичем, Льовочкіним, Порошенком, провокації з Шухевичем, корупція з Лазаренком, Онищенком, російським Газпромом, лестощі - це найходовіші прийоми з багатого арсеналу Тимошенко.

Але московська зозуля забула народну мудрість брехнею поле перейдеш, а назад не вернешся!

Прошу макс репост, хай люди читають про безсовісну брехуху

ТОП новости

Вход

Меню пользователя