У Франківську допоможуть збирати гроші онкохворій дитині атовця


Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську провели прес-конференцію громадської спілки «Обласна асоціація учасників та ветеранів АТО». Об этом сообщает gorodkiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

На зустрічі вирішили обговорили обрання нового голови правління, а також розповісти про проведення на вихідних благодійної акції по збору допомоги онкохворій дівчинці.

Мирослав Кріль, голова ГС «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО» розповів про зміни у статуту та важливі плани спілки.

«Перша з них – відношення асоціації до політики. Це не означає, що ми не приймаємо участі у політичних процесах, це було б смішно. Але члени та керівники не відносяться до політичних сил, не пропагують тощо», – пояснює керівник.

На зустріч завітали члени правління спілок різних міст області: Тисмениці, Калуша, Галича тощо. Вони допомагатимуть донести проблеми атовців до міністерства, реабілітуватися учасникам, тощо.

Зокрема, у спілці розповіли, що на вихідні в Івано-Франківську пройде зустріч покликана допомогти у зборі коштів для онкохворої доньки учасника АТО.

Це буде перша об‘єднавча зустріч, у ній візьмуть участь члени організацій з різних міст країни. Проведуть її 17-19 травня на площі. Мета – зібрати якомога більше коштів для лікування доньки учасника АТО Олександри Герасимчук, у якої рак мозку. Дівчинці 14 років, лікування займе щонайменше 1,5 року. Вона знаходить у важкому стані. Попередньо невідомо, скільки коштів потрібно.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-dopomozhut-zbyraty-groshi-onkohvorij-dytyni-atovtsya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя