Ми готові їхати у Київ, - Ганущин анонсує сесію під стінами парламенту

Виїзне засідання сесії Львівської обласної ради у Києві, під стінами Верховної Ради україни, може відбутися тоді, коли у цьому буде потреба. Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Сесія Львівської обласної ради. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович


«Ми голові виїздити в Київ і заявляти свою позицію публічно там, адже нам пропонують вектор руху до капітуляції у війні з Росією», — прокоментував Олекснадр Ганущин сьогоднішню заяву Львівська облрада щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні. Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.


Він заявив, що жодних виборів на тимчасово окупованих територіях не може бути.


«Терористи, які вбивали наших захисників не повинні отримати можливість потрапити у владу», — сказав він.


Також Олександр Ганущин запевнив: «На акціях, які вчора були на Майдані, такі виступи не завершаться. Ми не погодимося із капітуляцією. Свої рішення на позачергових сесіях ухвалять і інші обласні ради».


Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, депутати підтримали заяву Львівської обласної ради щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України, від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.


Також нагадаємо, що голова Львівської ОДА Маркіян Мальський звернувся із трибуни Львівської облради до депутатів ради з поясненням дій та слів президента України, щодо так званої "формули Штайнмаєра". Він заявив, що капітуляції немає, є конструктивна та послідовна позиція і потрібно дочекатися більше інформації.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/my_gotovi_ihaty_u_kyiv__ganushchyn_anonsuie_sesiyu_pid_stinamy_parlamentu_327457.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя